ART / Lithographs / Mapp med litografier 14688151
nr 1468 8151
Gunnar Pettersson
(f. 1947), Sverige
4 pcs. Gunnar Pettersson (b. 1947), Sweden. "Strandbilder", 1994. Signed, numbered 350-upplaga, oramade lösa blad, sheet: 53x81,
Mapp med litografier, 4 st. "Strandbilder", 1994. Signerad, numrerad 350-upplaga, oramade lösa blad, bladets mått: 53x81 cm
Gunnar Pettersson, Swedish painter, born 1947.
800
SEK 500
Tuesday May 24 2022
at 20:34:38
18/5 12:57:46